העצמה אישית - השייכות לקהילה מהווה כר נרחב לסיפוק, משמעות ומימוש הפוטנציאל האישי.

השפעה חברתית - הרוח הגבית של אימהות עם מהות מאפשרת להשפיע ולהוציא לפועל רעיונות ויוזמות למען האחר ולהטביע חותם בחברה.

ערכים יהודיים - הנגשת חוכמת היהדות במיסגרת הקהילה נותנת כלים לחיים, מעמיקה את הזהות היהודית ומחברת בין קהלים שונים בחברה הישראלית ויהודי התפוצות.

"אימהות עם מהות", קהילת נשים הרוצות להשפיע, נולדה כדי ליצור ערך, ולגעת במהות החיים כאן בארץ הזו, ולהמשיך ולשמור על החיבור בין הנשים: חילוניות, דתיות, חרדיות, ממגוון יישובים ותפישות עולם, באותן דרכים שזה נעשה במסע החיים שעברנו.

האמא שבאמהות עם מהות. האם שבנו, זאת החזקה, עם היכולות. זאת שהיא הלב הפועם של המשפחה ושל הקהילה, ובכוחה להתגבר על מכשולים ולשנות עולם.

Welcome

בואי להיות עם חברותיך בפעילות שתשנה את החברה

במסגרות הקהילה אנו רוצות לפעול בשתי דרכים: 
הראשונה - הפנים החוצה מקבוצתנו הייחודית והמלוכדת. אנו רוצות להשפיע על החברה. הדרך לעשות זאת: פעילויות ויוזמות חדשניות למען החברה בישראל ולמען הקהילה הבין לאומית היהודית.

השנייה – הפנים פנימה. חברות הקהילה פועלות למען חברות הקהילה. לסייע, לתמוך, להאיר אחת את עולמה של השנייה ולתת כלים למי שתזדקק ותבקש, ולפעול בקהילה במלוא האור ועוצמה, כל אישה לפי העדפתה ויכולותיה, וכולנו יחד.

כולנו אימהות, כולנו ישראליות הרוצות להשפיע ולייצר חברה טובה יותר. הערכים המובילים עליהם מושתת חזון הקהילה הינם: השפעה חברתית, העצמה נשית הדדית, וערכי היהדות. הקהילה שלנו, שרק נולדה לפני כשנתיים, כבר מונה מאות חברות וממשיכה לגדול ללא הרף. המסע של כל אחת מאיתנו התחיל בארצנו, זה היה מסע מעורר ומרגש שאיפשר חיבור לשורשים, למהות, ולחברותנו הנשים.

כולנו קהילה אחת גדולה ומשפיעה, שנמצאת כאן עבורנו. עבורנו לתמיכה ולקידום זו של זו, וכולנו יחד לתרומה בשיפור החברה שלנו.

Contact us

Address:

P.O 367 Jerusalem 919907

contact@mwm.org.il

צור קשר

 :מען למכתבים
ת.ד 367 ירושלים 919907

contact@mwm.org.il

Socialize with us

  • Facebook Social Icon